Rungtynės: LSMU vs Nutpa (3:0)

LSMU0282525

Nutpa0262123

„LSMU“ laimėjo prieš „NUTPA“

Lapkričio 24 d. 20:30 val. LSMU Veterinarijos akademijos aikštelėje MIX lygos grupės varžybos (I turas) susitiko „LSMU“ ir „NUTPA“ komandos.Pirmajame sete abi komandos nenorėjo nusileisti viena kitai ir rezultatas ėjo apylygiai (3:3); (7:7) tuomet „LSMU“ komanda keliais taškais įgavo pranašumą (10:15) tačiau kėlinuko pabaigoje „NUTPA“ komandai pavyko prisivyti savo priešininkus (25:24) ir netgi vienu tašku išsiveržti į priekį (25:26). Bet šeimininkai nenorėjo laimėti svečiams ir seto pabaigoje pelnė 3 taškus iš eilės ir laimėjo pirmąjį kėlinuką (28:26).Antrajame sete nuo pradžių „NUTPA“ komanda išsiveržė į priekį (0:5) tačiau „LSMU“ komanda nenusileido ir pelnydami po kelis taškus iš eilės (2:5); (6:6) prisivijo priešininkus ir sulygino rezultatą (10:10). Bei kėlinuko pabaigoje pralenkė savo priešininkus taškų skaičiumi (23:19) ir laimėjo antrąjį setą taip pat (25:21).Trečiojo kėlinuko pradžioje abi komandos pelnė taškus apylygiai (5:5) <...>