Rungtynės: VDU ŽŪA vs Jonavos KKSC (0:3)

viso1 setas2 setas3 setas
VDU ŽŪA3519610

Jonavos KKSC75252525

„Jonavos KKSC“ ekipa laimi prieš „VDŪ ŽŪA“ komandą

Sausio 17 dieną VDŪ ŽŪA sporto salėje susitiko salės šeimininkės ‚“VDŪ ŽŪA“ merginų komanda ir „Jonavos KKSC“ ekipa. Po trijų kėlinių pergalę šventė jonavietės 0-3 Rungtynės prasidėjo epizodišku abiejų komandų žaidimu. Tiek svečių ekipa tiek šeimininkės demonstravo gana pasyvų žaidimą. Komandas skirdavo vienas taškas vieną akimirką laimi viena komanda kitą- jau kita. Taip tęsiantis kėliniui po truputį atsigavusi Jonavos KKSC komanda pradėjo veržtis pirmyn ir tolti nuo savo varžovių kas lėmė kėlinio pergalę (19:25) 0-1 Antrame ir trečiame kėlinyje VDŪ ŽŪA komanda buvo tiesiogine ta žodžio prasme triuškinamos o jonavietės mėgavosi tokiu žaidimu. Šeimininkių komandoje pasižymėgo gana veržliu žaidimu Kristina ir ... tačiau nepakako tik dviejų žaidėjų laimėti varžybas. Antras setas baigėsi rezultatu 6:25 o trečiasis 10:25 jonaviečių ekipos naudai. <...>