Rungtynės: Kauno TPMC vs Kauno kolegija (0:3)

Kauno TPMC55122023

Kauno kolegija75252525

Kauno TPMC turėjo pripažinti Kauno kolegijos komandos pranašumą

Vasario 21d. Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko C lygos rungtynės tarp aikštelės šeimininkų Kauno TPMC ir svečių Kauno kolegijos komandų pergalę po 3 setų kovos šventė svečiai Kauno kolegija. Susitikimą žymiai sėkmingiau pradėję Kauno kolegijos tinklininkai greitai perėmė iniciatyvą ir susikrovė didelę persvarą (2:14). Viso kėlinuko metu kontrolę savo rankose laikę svečiai užtikrintai laimėjo pirmąją mačo dalį (12:25). Antroji rungtynių dalis prasidėjo daug atkaklesne kova (10:10). Seto eigoje pranašumą ir vėl įgijo Kauno kolegijos ekipa (14:20). Tačiau aikštelės šeimininkams pavyko grąžinti intrigą seto pabaigoje ir priartėti iki (19:21). Bet kėlinuko pabaigoje neklydę svečiai laimėjo ir antrąją rungtynių dalį (20:25). Trečiajame kėlinuke geriau startavo jau aikštelės šeimininkai Kauno TPMC (12:8). Seto eigoje šeimininkams buvo pavykę dar labiau padidinti pranašumą (15:10) bet spurtą suorganizavę Kauno kolegijos tinklininkai išlygino rezultatą (16:16). Nors seto pabaigoje į priekį ir vėl buvo išsiveržę Kauno TPMC (22:19) <...>