Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: KSM Startas vs Važiuojam Džesika (0:3)

B lygos Mažosios taurės finale bronzos medaliais pasipuošė ,,Važiuojam Džesika“

B lygos Mažosios taurės finale bronzos medaliais pasipuošė ,,Važiuojam Džesika“

Balandžio 16 d. LSU sporto salėje įvyko B lygos Mažosios taurės finalas. Aikštelėje susitiko ,,KSM Startas" ir iš D lygos į B "įšokusi" ,,Važiuojam Džesika" ekipa. Po neilgo, trijų setų žaidimo nugalėjo ,,Važiuojam Džesika" ir iškovojo trečiosios vietos medalius - 0:3 (27:29; 16:25; 18:25).

Pirmasis setas prasidėjo triuškinančiai ,,Važiuojam Džesika" ekipos atžvilgiu (9:3; 15:6). ,,KSM Startas" nuo pirmųjų taškų tiksliai atakavo ir didino savo pranašumą. ,,Važiuojam Džesika" atrodė pasimetę ir nesugebantys surasti savojo žaidimo. Jie klydo priėmime ir sunkiai įsivedinėjo kamuolius. Tačiau, setui artėjant prie pabaigos, žaidimas pakrypo kita linkme. ,,KSM Startas" tinklininkai per anksti pajautę pergalės skonį atsipalaidavo, o ,,Važiuojam Džesika" suėmusi save į rankas išlygino rezultatą (21:21; 25:25) ir pasiglemžė seto pergalę iš varžovų - 27:29 (0:1).

Antrajame sete karaliavo ,,Važiuojam Džesika". Po sunkiai iškovoto pirmojo seto, jie susikaupė ir mušė kamuolius į varžovų aikštelės pusę. Tuo tarpu ,,KSM Startas" vaikinai pasyviai rinko taškus ir dovanojo taškus priešininkams, neretai jų mušami kamuoliai nuskriedavo į užribį. ,,Važiuojam Džesika" ir toliau komandiškai rinko taškus ir iškovojo šio seto pergalę rezultatu - 16:25 (0:2).

Trečiajame sete kartojosi tas pats scenarijus. Nuo pirmųjų taškų į priekį išsiveržę ,,Važiuojam Džesika" tinklininkai viso seto metu ėjo priekyje. ,,KSM Startas" mėgino pasipriešinti varžovams, tačiau jų žaidimas buvo pasyvus, vaikinams trūko užsidegimo (2:9; 9:18). Iki seto pabaigos ,,KMS Startas" nesugebėjo pasipriešinti varžovams, tai ir įrodo, jog šiandien stipresni ir vertesni B lygos Mažosios taurės trečios vietos buvo ,,Važiuojam Džesika" - 18:25 (0:3).

,,Važiuojam Džesika" dabar yra ne tik D lygos nugalėtojai, tačiau ir B lygos Mažosios taurės bronzos medalių laimėtojai. Naudingiausiu žaidėju buvo išrinktas ir apdovanotas V.Girčys (Važiuojam Džesika).

Puslapis peržiūrėtas: 2545

Komentarai