Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: KSM Startas vs Važiuojam Džesika (0:3)

 viso1 setas2 setas3 setas
KSM Startas61271618
 
Važiuojam Džesika79292525


KSM Startas

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Arlandas Markauskas0000000000
Domantas Migonis100000200-1
Edvinas Ancuta000100400-3
Jaunius Žilinskas3002003002
Jonas Žilinskas123030030015
Klaidas Tepelys2000001001
Marius Dvarionas0000000000
Matas Plūkas000000200-2
Paulius Osipauskas7001001007
Pijus Mironovas6001004003
Žygimantas Dzemyda42242002006
 615241000220028

Važiuojam Džesika

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Andrius Guobys4301001007
Dominykas Juodka1741100040027
Edgaras Niklovas3015100500-1
Ovidijus Andrulis9102004008
Tomas Dulkys10201004009
Valentas Dovidavičius421360010011
Vytenis Girčys6001004003
 7912292200230064
PTS – pelnyti taškai
ACE – eisai
AS – rezultatyvūs perdavimai
BL – blokai
SV – sėkmingi padavimai
SF – klaidingi padavimai
TO – klaidos
CY – geltonos kortelės
CR – raudonos kortelės
EFF – naudingumo koeficientas
Puslapis peržiūrėtas: 2482

Komentarai