Rungtynės: Aušrinė ‒ Titmaras vs La Vita Volley (0:3)

viso1 setas2 setas3 setas
Aušrinė ‒ Titmaras63242316

La Vita Volley76262525

„La Vita Volley“ komanda įveikė Jonavos „Aušrinė – Titmaras“ ir išlygino serijos rezultatą

Kovo 28 d. 18:45 val. RIO arenoje Dailiosios lygos ketvirtfinalio antrose rungtynėse susitiko Jonavos „Aušrinė - Titmaras“ ir „La Vita Volley". Po trijų setų pergalė atiteko „La Vita Volley“ rezultatu 0:3 (24:26 23:25 16:25). Pirmąjį setą „Aušra - Titmaras“ su A. Kauniete priešakyje pradėjo įsibėgėjusios (3:6 10:6) o svečiams liko imti pertraukėlę. Tačiau po jos „La Vita Volley“ S. Mačiulaitienė varžovėms padavė atsakomųjų atakų (14:15). Seto eigoje varžovės išnaudojo visas pertraukėles tačiau iki pat seto galo nė vienai nepavyko daugiau atsiplėšti (18:20 23:24). Galiausiai setą laimėjo visą likusį laiką priekyje šiek tiek buvusi „La Vita Volley“ rezultatu 0:1 (24:26). Antrojo seto metu nė viena komanda neturėjo progos įsiveržti į priekį. S. Mačiulaitienė toliau atliko sėkmingas atakas tačiau komandai „Aušrinė – Titmaras“ taip pat nenusileido (13:13 <...>