Rungtynės: Feniksas vs Kazlų Rūdos Sporto Centras (0:3)

"Kazlų Rūdos Sporto Centras" neturėjo didesnio vargo prieš "Feniksas" (VIDEO)

"Kazlų Rūdos Sporto Centras" neturėjo didesnio vargo prieš "Feniksas"  (VIDEO)

Rungtynių ištraukos. I setas.

Pirmadienį Kauno SRC sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė "Feniksas" (šeimininkai) ir "Kazlų Rūdos Sporto Centras" (svečiai). Nuo pat rungtynių pradžios "Kazlų Rūdos Sporto Centras" perėmė iniciatyvą į savas rankas, kur išsaugojo iki rungtynių pabaigos bei šventė lengvą pergalę, rezultatu - 0:3.

Rungtynėms prasidėjus užtikrinčiau pradėjo aikštelės šeimininkai, tačiau greitai "Kazlų Rūdos Sporto Centras" persvėrė rezultatą į savas rankas ( 10:15). Po minutės pertraukėlės "Feniksui" pavyko sumažinti skirtumą iki minumo. Vis dėlto, "Kazlų Rūdos Sporto Centras" užtikrinčiau žaidė puolime, kur laimėjo pirmąjį setą, rezultatu - 20:25 (0:1).

Antrajam setui prasidėjus tarp ekipų vyko taškas į tašką kova, tačiau vienu žingsniu priekyje buvę svečiai mažais žingsniukais atitolo nuo varžovų ( 16:20). Seto pabaigoje "Kazlų Rūdos Sporto Centras" išlaikė pranašumą savose rankose ir laimėjo antrąjį setą - 20:25 ( 0:2).

Trečiajam setui prasidėjus "Feniksas" įkrito į duobę ir nesugebėjo pasipriešinti varžovams ( 4:12). "Kazlų Rūdos Sporto Centras" toliau žaidė užtikrintai tiek gynyboje, tiek puolime ir visus taškus į vietą sudėliojo trečiajame sete. Svečiai šventė pergalę, rezultatu - 15:25 ( 0:3)

Puslapis peržiūrėtas: 40729