viso1 setas2 setas3 setas4 setas
LSMU ‒ 28025142219

Korys9823252525

„KORYS“ nugalėjo „LSMU-2“ rezultatu: 3-1

Pirmasis setas prasidėjo labai atkaklia kova setas vyko taškas į tašką pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus tačiau namų sienos šeimininkams padėjo sužaisti užtikrinčiau seto pabaigą ir LSMU laimėjo pirmąjį setą rezultatu: 25-23 Antrąjajį setą svečiai pradėjo labai užtikrintai susikaupė darė labai ne daug klaidų ir tik didino savo pranašumą kurį išlaikė iki seto pabaigos ir nesunkiai laimėjo šį setą rezultatu: 14-25 Trečiąjį setą svečiai vėl pradėjo labai užtikrintai ir pasiekė 1-9 rezultatą tačiau aikšelės šeimininkai paemė minutės pertraukėlę po kurios viskas lyg ir susitatė į savas vietas šeimininkams pavyko prisivyti bei išlyginti rezultatą seto gale 21-21 tačiau pabaigą sėkmingiau sužaidė didesnę patirtį turintys svečiai kurie ir laimėjo trečiąjį setą rezultatu: 22-25 Ketvirtąjame sete šeimininkai parodė jog tikrai nekėtina atiduoti šių rungtynių be kovos ir vėl prasidėjo atkakli kova komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis <...>