Rungtynės: Kauno TPMC vs Marito (3:0)

Kauno TPMC75252525

Marito62232217

Kauno ,,TPMC'' įveikė ,,Marito''

Gruodžio 5 dieną KTPMC didžiojoje salėje vyko aukščiausios ''A'' lygos vyrų varžybos kuriose jėgas išmėgino Kauno ,,TPMC'' ir ,,Marito'' tinklininkai. Po trumpų tačiau įtemptų varžybų užtikrintą pergalę pelnė salės šeimininkai - Kauno ,,TPMC'' rezultatu 3:0. Pirmame žaidimo etape ekipos viena kitai darė spaudimá. Žaidimas ėjosi intensyviu tiek vienos ir kitos komandos taškų rinkimu jėgos atrodė apylygės (rez.: 7:6; 16:18; 22:21). Visgi setui einant į pabaigą Kauno ,,TPMC'' žaidėjui L. Petravičiui pavyko gerai atakuoti ir užbaigti kėlinį - 25:23. Antrame sete aikštelėje ryškiau pradėjo dominuoti Kauno ,,TPMC''. Komandai neblogai sekėsi atremti varžovų atakas bei patiems jas rengti. Tuo tarpu ,,Marito'' tvyrojo įtampa. Drąsinantys trenerio žodžiai komandai neleido pasiduoti - tinklininkams pavyko sumažinti taškų skirtumą (rez.: 20:15; 24:22) bet iki pergalės pritrūko. Kauno ,,TPMC'' užbaigė ir antrąjį kėlinį <...>