Rungtynės: ASU vs KTU (0:3)

ASU53182114

KTU75252525

"ASU" nusileido "KTU" 0:3

Lapkričio 20d. "Aleksandro Stulginskio" universiteto sporto salėje įvyko pirmosios KTML Dailiosios lygos rungtynės tarp šeimininkių "ASU" ir svečių "KTU". Užtikrintai žaisusios "KTU" merginos iškovojo pirmąją pergalę rezultatu 0:3. Nors „ASU“ turėjo 7-tą žaidėją tai nemenką būrį triukšmingų sirgalių,bet lemiamais momentais joms pritrūko susižaidimo. Pirmasis setas prasidėjo „KTU“ padavimu. Bet netrukus namuose žaidusios merginos parodė,kad susirinko laimėti ir įsiveržė į priekį 7:2. Patyrusios svečių žaidėjos nesutriko ir keliomis rezultatyviomis serijomis išlygino rezultatą (9:5; 10:8; 11:11). Įsibėgėjusios „KTU“ merginos nesustojo ir toliau žaidė gražų komandinį žaidimą ir taip netrukus atitolo nuo savo priešininkių (16:20). Nors „ASU“ treneris panaudojo visas pertraukėles jam nepavyko surasti tinkamos taktikos priešininkių atakoms atremti. Svečių komanda laimi dar vieną 4 taškų seriją ir laimi pirmąjį tašką šiose varžybose. Po kėlinuko 18:25. Antrasis setas buvo kovingesnis. Jame geriau pradėjo „KTU“ tinklininkės. Pradžioje jos įgijo pranašumą (2:5). Tačiau atkaklios „ASU“ žaidėjos nepaleido varžovių ir po truputį skirtumą mažino. Netrukus svečių komanda turėjo vos vieno taško pranašumą (12:13). „KTU“ pajautusi varžovų alsavimą į nugarą pradėjo žaisti agresyviau bei tiksliau ir laimėjo 6 taškų seriją (12:19). Po varžovių spurto „ASU“ nesutriko ir po keletos trenerio pastabų jos atsakė gražia 7 taškų atkarpa ir išlygino rezultatą (19:19). Bet priešininkės parodė savo kovotojų charakterį ir užtikrintai sužaidusios laimi antrą tašką. Po antorjo seto 21:25. Trečiajame sete intrigos nebebuvo. Greičiausiai „ASU“ merginos prarado motyvaciją ir buvo sutriuškintos. Visą kėlinuką dominavo „KTU“. Svečių merginos atliko net 5 rezultatyvius blokus. Tuo tarpu „ASU“ savarankiškai pelnė tik 4 taškus <...>