Rungtynės: Kur septintas vs Nemunas (3:1)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Kur septintas10025252525

Nemunas8121192714

„Kur septintas“ išplėšia pergalę kovoje su „Nemunas“ ekipa

Šiandien lapkričio 23 dieną TPMC sporto salėje įvyko B lygos varžybos. Akistatoje susitiko „Kur septintas“ ir „Nemunas“ ekipos. Pergalė atitenka šeimininkams 3-1 Varžybos prasideda įtampoje nes abi komandos tikrai rodo pasiaukojantį žaidimą. „Kur septintas“ komanda puikiai demonstravo gynybinius sugebėjimus o į tai puikiais puolimais atsakė „Nemunas“. Seto baigtis (25:21) laimi „Kur septintas“ komanda. 1-0 Toliau varžybos klostėsi panašiai kaip ir prasidėjo „Kur septintas“ komanda puikiai susitvarkė su varžybiniu jauduliu ir rinkos kur kas sėkmingiau taškus nei jų priešininkai. „Nemuno“ komandai pradėjo stigti tikslumo priėmimuose kas lėmė kėlinio baigtį (25:19) namų komandos naudai 2-0 Trečiame kėlinyje „Nemuno“ komanda susiėmė pradėjo tiksliau žaisti o „Kur septintas“ komanda pradeda daryti klaidų. Tuo naudojasi svečiai ir išplėšia pergalę <...>