Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
Turnyrai
"TOP Sport" taurė 2013
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: LSU vs ASU (2:3)

"ASU" tinklininkės pakilo iš pelenų įveikdamos "LSU"

"ASU" tinklininkės pakilo iš pelenų įveikdamos "LSU"

 Antradienį (12 04) LSU sporto salėje įvyko Dailiosios lygos varžybos, kur susitiko šeimininkės „LSU" ir svečių komanda „ASU". Po įtemptos penkių setų kovos ilgai lauktą pergalę galiausiai iškovojo „ASU“ (3:2).

Pirmais setas prasidėjo greitu šeimininkių spurtu. Pastarosios žaidė tvirtai bei užtikrintai ir setui įpusėjus pirmavo rezultatu 15:7. Svečių komandos tinklininkės vėliau kiek sustygavo savo žaidimą ir sužaidė kelias geras atkarpas, tačiau pergalei to nepakako. Setas baigėsi rezultatu 25:20.

Antrąjį setą geriau pradėjo „ASU“ ir įgavo šiokį tokį pranašumą 9:2. Vis dėlto šeimininkės jas greitai ėmė vytis ir toliau žaidimas buvo itin banguotas. Nors setui besibaigiant „ASU“ pirmavo 21:15, šeimininkės sužaidė sėkmingą atkarpą ir gerokai prisivijo varžoves. Deja, pastarosioms kelią pastojo klaidos ir teko pripažinti „ASU“ pranašumą.

Trečiajame sete merginos kovėsi taškas į tašką iki pat seto vidurio. Vėliau „LSU“ pradėjo žaisti itin darniai ir tiksliai bei surengė atkarpą 6:0. Prasta gynyba ir nesusikalbėjimas šį kartą sutrukdė svečių komandos tinklininkėms smarkiau pasipriešinti ir joms teko nusileisti rezultatu 25:19.

Nuo pat ketvirtojo seto pradžios kova vėl buvo įtempta. Abi komandos labai stengėsi ir demonstravo daug gražių žaidimo epizodų. Vis dėlto „LSU“ vėl pradėjo dažnai klysti ir čia nebepadėjo net trenerės patarimai pertraukėlių metu. „ASU“ pabaigoje sužaidė atkarpą 5:0 ir laimėjo setą 25:17.

Penktajame sete nuo pat pradžių geriau sekėsi svečių tinklininkėms , kurios pirmavo rezultatu 7:2. Pakeitusios aikštės pusę ir palaikomos gausios „LSU“ vyrų tinklinio komandos, šeimininkės pradėjo rodyti pasipriešinimą ir išlygino rezultatą 13:13. Vis dėlto „ASU“ merginos sugebėjo susikaupti, atliko kelis gerus derinius ir laimėjo rungtynes rezultatu 16:14

Po rungtynių „LSU“ trenerė sakė: „Liūdna, kai rungtynes pralošiame dėl savo kaltės. Darėme beprotiškai daug klaidų. Ko gero varžovės šiandiena tiesiog buvo stipresnės“.

„ASU“ treneris A. Kazlauskas sakė: „Šios pergalės laukėme labai ilgai. Iki šiol visas rungtynes šiai komandai pralošdavome panašioje penkių setų kovoje. Komandos apylygės, tačiau varžovės neišnaudojo visų galimybių puolime, o mūsiškės labai stengėsi, nors ir jautė įtampą priimdamos padavimus“.

Puslapis peržiūrėtas: 1026

Komentarai