viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Vitameda102272222256

Blokada1062525251615

Įnirtinga ,,Blokados“ pergalė prieš ,,Vitamedą“

2018 m. spalio 4 dieną 18:30 val. RIO sporto arenoje susitiko komandos: ,,Vitameda" (šeimininkai) ir ,,Blokada" (svečiai). Po ilgos ir įnirtingos kovos pergalė atiteko į svečių rankas rezultatu - 2:3. Pirmojo kėlinio metu abiejų komandų jėgos atrodė apylygės. Rezultatas svyravo nenuspėjamai (rez. 18:21; 24:20; 25:25). Tačiau visgi lemiamus taškus pelnė šeimininkų komanda. Seto pabaiga - 27:25 (1:0). Antrojo seto metu komandos ir vėl žaidė dinamiškai. Setui įpusėjus vis dar buvo sunku nuspėti kuri komanda laimės (rez. 6:6; 14:11; 20:23). Ir vistik likus keliems taškams iki kėlinuko pabaigos lemiami taškai atiteko ,,Blokados" komandai rezultatu - 22:25 (1:1). Trečiojoje rungtynių dalyje šiek tiek pasijautė žaidybinė įtampa. Žaidėjų smūgiai buvo vis stipresni ir vikresni tačiau rezultatas ir vėl buvo beveik lygus (5:3; 9:9; 17:15) kol ,,Blokados" žaidėjai nesmogė priešininkams net 7 t. spurtu rez. - 17:22. Seto pabaiga - 22:25 (1:2). Kevirtąjame kėlinyje iniciatyvos ėmėsi jau patyrusi <...>