viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Sporto fėja9725252225

LSMU8122112523

,,Sporto fėja'' laimėjo prieš ,,LSMU''

Vasario 5 dieną Kauno technikos profesinio mokymo centro salėje susitiko  B lygos ekipos ,,Sporto fėja'' (šeimininkai) ir ,,LSMU'' (svečiai). Po keturių setų kovos nugalėjo ,,Sporto fėja'' rezultatu 3:1 Pirmąjį seto tašką pelno , LSMU'' bet ,,Sporto fėja'' nieko nelaukdama pelnė tris taškus (3:1). Žaidimo eigoje komandų taškų kiekis buvo apyligis (13:12). Tačiau ,,LSMU'' komanda susikaupusi sulygino rezultatą (20:20) bet ,,Sporto fėja'' užsidegusi nusiteikusi pergalei spurtavo ir laimėjo setą. 25:22 Antrasis kelinys buvo tikras nakdaunas ,,LSMU'' komandai. ,,Sporto fėja'' nuo pat pirmųjų kėlinio akimirkų pirmavo pribloškenčiu rezultatu (8:0). Nors svečiai  megino sukurti rezultatyvias atakas tačiau jiems sekėsi sunkiai. (18:8) ,,Sporto fėjos '' duetas Lukas Kirchovas ir Gintaras Lekavičius užbaigė kėlinį ,,pirmu tempu''. 25:11 Trečiasis kėlinys buvo tikras akibrokštas ,,Sporto fėjai''. Jaunieji ,,LSMU'' vaikinai net nemėgino atiduoti pergalės taip lengvai (3:5;5:12). ,,Sporto fėjos '' kapitonas imdamas minutės pertraukėles stengėsi išblaškyti savo varžovus <...>