Rungtynės: Kauno kolegija vs Važiuojam Džesika (3:2)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Kauno kolegija1112523232515

Važiuojam Džesika97202525198

,,Kauno kolegijos'' pergalė prieš ,,Važiuojam Džesika''

Lapkričio 28 dieną vyko ,,Kauno kolegijos'' ir ,,Važiuojam Džesika'' rungtynės. ,,Kauno kolegijai'' po gerai startuotų rungtynių lemtingajame penktame sete pavyko įveikti priešininkus rezultatu - 3:2. Pirmame sete komandos atkakliai varžėsi dėl taškų tačiau žaidimui įpusėjus savo pranašumą ėmė rodyti ,,Kauno kolegijos'' žaidėjai. Kėlinį jiems pavyko užbaigti penkių taškų skirtumu - 25:20. Antrame sete įvyko ,,Važiuojam Džesika'' revanšas. Nors ir nedideliu dviejų taškų skirtumu pavyko įveikti namų komandą - 23:25. Trečiąjį setą ,,Važiuojam Džesika'' žaidėjams pavyko užbaigti setą tokiu pačiu rezultatu - 23:25. Naudingiausi šio kėlinio žaidėjai buvo Tomas Dulkys bei Egidijus Pikevičius. Salės šeimininkai gerokai pasistengė ketvirtame sete. Komanda nuo priešininkų gynėsi blokuotais mušimais bei rengė rezultatyvias atakas. Šiame sete labiausiai pasižymėjo Mantas Vyštartas ir Mantas Samuilis.  Žaidimas baigėsi 25:19. Lemiamame sete gerai startavusi ,,Kauno kolegija'' neatsipalaidavo iki rungtynių pabaigos. Be klaidų sužaidusiems rungtynių pabaigą <...>