Rungtynės: Kauno kolegija vs LSMU (0:3)

Kauno kolegija38141113

LSMU75252525

,,LSMU'' merginos svečiuose įveikė ,,Kauno kolegiją''

Vasario 20 d. 17:30 val. Kauno kolegijos sporto salėje įvyko moterų ,,Dailiosios‘‘ lygos varžybos. Salėje susitiko „Kauno kolegijos“ (šeimininkės) ir „LSMU“ (svečios) merginų komandos . Po trijų setų ,,LSMU‘‘ ekipa džiaugėsi rezultatu 0:3. Pirmasis setas prasidėjo ir pasibaigė ,,LSMU" komandos pranašumu. Pirmosiomis žaidimo minutėmis komandos dar apsimainė keletą taškų tačiau neilgai trukus ,,LSMU‘‘ merginos palaipsniui didino taškų skirtumą (rez.: 4:9; 12:16; 13:20). Tuo tarpu ,,Kauno kolegijos" komanda daugiau klydo – neretai kamuolys nepasiekdavo net priešininkių aikštelės. Kėlinys baigėsi , LSMU’’ pergale rezultatu 14:25 (0:1). Antrasis setas buvo panašus į pirmąjį tik šį kartą ,,LSMU‘‘ ekipa dar spartesniu tempu užtikrintai ėjo pergalės link. Jomilės Bytautaitės rengtoms atakoms bei kitų merginų ‘eisams‘ ,,Kauno kolegijos‘‘ komandai nepavyko pasipriešinti. Šeimininkės lošė iš varžovių klaidų <...>