Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
Turnyrai
"TOP Sport" taurė 2013
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: CUKRAINIS vs ASU (3:1)

"Dailiosios" lygos bronza atiteko "Cukrainio" ekipai

"Dailiosios" lygos bronza atiteko "Cukrainio" ekipai

 Balandžio 19 dieną, 17.45 val. V. Kuprevičiaus vid. mokyklos sporto salėje įvyko Mažasis KTML pirmenybių "Dailiosios" lygos finalas kur dėl trečiosios vietos kovoti susitiko "Cukrainis" ir "ASU". Abi komandos iki šių rungtynių buvo nuėjusios tolimą kelią ir įveikusios daug varžovių, tačiau iki didžiojo finalo joms šiek tiek pritrūko. Nors ir pirmuosius du setus rungtynės buvo itin atkaklios, tačiau vėliau "ASU" ekipai nebesisekė ir jos prarado motyvaciją nugalėti. "Cukrainis" savo varžoves įveikė rezultatu 3:1.

Pirmame sete kova vyko labai lygiai, abi komandos buvo nusiteikusios kovoti dėl kiekvieno taško. Tačiau žaidėjos sunkiai įsivažiavo į žaidimą ir rinko taškus, joms koją kišo klaidelės. Iki pat seto vidurio vykusią atkaklią kovą nutraukė "Cukrainio" ekipos spurtas (9:0), po kurio jos pasiekė pirmą pergalę rezultatu 25:18.

Antrame sete aikštelėje taip pat vyko arši kova, nei viena komanda nenorėjo užleisti lyderio pozicijų, todėl jei kuri nors išsiverždavo tai tuoj pat kita ir pasivydavo. "ASU" ekipoje labiausiai puolime pasižymėjo komandos kapitonė K.Lukoševičiūtė, kuri ekipai davė svarų indelį į taškų kraitį. Nors "Cukrainio" ekipa ir žaidė savu ritmu, tačiau rezultatyvesnės buvo varžovės. "ASU" nugalėjo šiame sete rezultatu 21:25.

Trečiame sete "Cukrainis" dar labiau susikaupė ir šį kartą parodė varžovėms ko yra vertos. Galima sakyti. jog "ASU" žaidėjos gavo į "vienus vartus" nuo varžovių, nes veiksmas daugiausiai vyko "Cukrainio" aikštelės pusėje. Taip gana greitai "Cukrainis" susirinko dviženklę persvarą ir užbaigė šį setą triuškinančiai rezultatu 25:11.

Ketvirtasis setas į aikštelę intrigos neatnešė, "Cukrainis" toliau atakavo "ASU" ekipą ir žlugdė varžovių gynybą. O ir puolime "ASU" tinklininkės nieko gero nesukūrė. "Cukrainis" su V.Sarcevičiūtė  priešakyje sužaidė stulbinamą atkarpą (16:1) ir taip gana lengvai užbaigė šį setą pergalingai rezultatu 25:12.

Pasibaigus rungtynėms "Cukrainio" komandos žaidėjos buvo apdovanotos taure bei medaliais, o Mažojo finalo MVP apdovanojimas atiteko T.Matekonis.

Komandų trenerių komentarus stebėkite video galerijoje.

"Cukrainio" ekipoje naudingiausiai žaidė T.Matekonis, o rezultatyviausia buvo V.Sarcevičiūtė.

"ASU" rezultatyviausiai žaidė K.Lukoševičiūtė, o naudingiausiai I.Lynikaitė.

Puslapis peržiūrėtas: 5885

Komentarai