Rungtynės: Važiuojam Džesika vs Blokada (3:2)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Važiuojam Džesika1092128202515

Blokada1052526251910

„Važiuojam Džesika“ po dramatiškos kovos šventė pergalę prieš Blokados komandą

Gruodžio 18d. 20:00val. Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko B lygos rungtynės tarp šeimininkų „Važiuojam Džesika“ ir svečių „Blokada“ komandų. Pergalę po penkių setų kovos šventė aikštelės šeimininkai „Važiuojam Džesika“ komanda. Rungtynėse geriau startavo svečiai „Blokada“ (5:10). Šeimininkams buvo pavykę sumažinti deficitą iki (14:16) bet tuomet spurtavę svečiai ir vėl atitolo saugiu atstumu (17:23) ir taip laimėjo pirmąją susitikimo dalį (21:25). Antroji seto pradžia buvo analogiška pirmajai rungtynių daliai kėlinuko pradžioje ir vėl geriau startavo „Blokada“ (7:12). Šį sykį„Važiuojam Džesika“ ne tik sugebėjo panaikinti turėtą deficitą (15:15) bet ir išsiveržti į priekį (20:17) nors tuomet jau svečiai sugebėjo išlipti iš duobės ir išlyginti rezultatą (24:24) užsitęsusią antrąją mačo dalį laimėjo aikštelės šeimininkai (28:26) taip išlygindami rungtynių rezultatą. Trečiasis setas prasidėjo lygiai (10:10). Tačiau esminę atkarpa šiame kėlinuke tapo Blokados spurtas 5:11 jie perėmė seto kontrolę (15:21) <...>