Rungtynės: Akademijos „Pilėnai“ vs Dainava (3:1)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Akademijos „Pilėnai“9925252425

Dainava8322192616

3:1 Akademija „Pilėnai“ laimi prieš „Dainavą“

VDU ŽŪA sporto salėje įvyko „D“ lygos varžybos kuriose susitiko Akademija „Pilėnai“ ir „Dainavos“ komandos. Tik po keturių kėlinių išaiškėjo laimėtojai – Akademija „Pilėnai“ komanda (3:1) Pirmame sete pranašesni buvo VDŪ ŽŪA komandos žaidėjai. Gynyba ir puikus puilimas atneša jiems pirmojo kėlinio pergalę tik 3 taškų skirtumu (25:23). Antrame rungtynių kėlinyje pranašumą vėl demonstravo šeimininkai. Nors „Dainavos“ komanda priešinosi tačiau neužteko tai pradėti daryti tik seto pabaigoje kada komandas skyrė jau keli taškai. Akademija „Pilėnai“ laimi ir šį setą (25:19) Trečiame kėlinyje įsižaidusi „Dainavos“ ekipa pradėjo taškas po taško kaupti taškų persvarą o ant „laurų užmigusi“ šeimininkų komanda pradeda daryti daug apmaudžių klaidų gynybije ir puolime kas atneša jiems šiame kėlinyje nesėkmę (24:26) Ketvirtame sete susikaupusi ir susiėmusi Akademija „Pilėnai“ ekipa be gailesnio triuškina savo varžovus ir nepalieka jokių šansų išsiveržti <...>