Rungtynės: RedCastle vs Kur septintas (3:0)

viso1 setas2 setas3 setas
RedCastle76252625

Kur septintas58172417

Red Castle po inirtingos kovos 3-0 nugalėjo Kur septintas

Š.m. sausio 8d. Raudondvario mokykloje susitiko šeimininkų ekipa Red Castle bei svečiai Kur septintas komandos. Po atkaklios kovos šias rungtynes laimėjo šeimininkai - Red Castle komanda. Pirmasis setas prasidėjo truputėlį geresniu svečių startu jie pirmavo 3-5 tačiau Red Castle komandos žaidėjas 11nr. V.Šablinskas pradėjo paduoti stiprius padavimus svečiai nesugebėjo tinkamai įsivesti kamuolio todėl belikdavo tik permesti jį varžovams o šie lengvai rinko taškus rezultatyviomis atakomis taip surinkdami net 9taškus iš eilės ir jau turėdami rezultatą 12-5 šeimininkai nebepaleido svečių ir taip leimėjo pirmąjį setą rezultatu: 25 - 17 Antrasis setas buvo kur kas atkaklesnis šiame sete svečių komanda iki pat seto galo nuolatos pirmavo kelių taškų skirtumu tačiau seto pabaigoje lemiamu momentu šeimininkai po minutės pertraukėlės grįžo į varžybas ir sugebėjo ne tik išlyginti bet ir po pratęsimo išsiveržti į priekį bei laimėti šį setą rezultatu: 26-24 Trečiasis setas vėl prasidėjo svečių spurtu <...>