Rungtynės: VDU ŽŪA vs Kur septintas (3:2)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
VDU ŽŪA961516252515

Kur septintas902525121513

Po atkaklios kovos „VDU ŽŪA“ laimi prieš „Kur septintas' komandą

Lapkričio 11 dieną Aleksandro Stulginskio unoversiteto sporto salėje įvyko B grupės varžybos kuriose susitiko - „VDU ŽŪA“ ir „Kur septintas“ komandos. Po net penkių setų kovos trukusių varžybų „VDU ŽŪA“ vaikinai laimi 3:2 Pirmasis setas prasideda „VDU ŽŪA“ vaikinų puikiu žaidimu tačiau tai truko neilgai ir svečių komanda „Kur septintas“ tuoj išlygina rezultatą (6:6). Tolygiai taškas į tašką komandos žaidžia beveik pusę kėlinio (14:16). Tačiau „VDU ŽŪA“ komanda suklumpa ir nesugeba užpulti priešininkų (15:19) o kėlinio baigtis „Kur septintas“ komandos naudai – (15:25) 0-1 Antrasis kėlinys - „Kur septintas“ komanda pradeda jausti tikrąjį tinklinio „skonį“ (3:9). Toks atotrūkis nuo salės šeimininkų leidžia atsikvėpti svečiams tačiau jie net nemėgina sustoti ir toliau renka taškus (15:24). Baigtis ir vėl „Kur septintas“ ekipos naudai (16:25) 0-2 Trečiame kelinyje viskas tarsi apsverčia aukštyn kojom „VDU ŽŪA“ komanda „jungia aukšesnią pavarą“ ir nuo pirmųjų kėlinio taškų palieka savo priešininkus už nugaros (7:6; 11:8; 17:12). „Kur septintas“ ekipa sugeba surinkti tik 12 taškų šiame sete <...>