Rungtynės: KSM Startas vs NUTPA (3:1)

KSM Startas nukovė NUTPA ekipą 3-1

Vasario 12d. susitiko KSM Startas ir NUTPA komandos. Jaunatviškas entuziazmas bei geresnis sportinis pasiruošimas padėjo KSM Startas iškovoti pergalę ir priartėti prie B lygos " Mažosios" taurės lyderių.

Pirmo seto kova prasidėjo šeimininkų galingu spurtu. Setą laimi Startas rezultatu 25:17

Antrame sete jaunimas vėl spurtuoja iki rezultato 21:15. Po minutės pertraukėlės NUTPA  rezultatą lygina 24:24.,tačiau jėgoms apleidus, setą pralaimi 24:26

Trečiasis setas prasidėjo svečių energingu žaidimu. Pagauti azarto NUTPA komanda setą laimi 25:21.

Ketvirtas setas buvo "vieni vartai". Startas komanda žaidė be didelių  klaidų ir setą laimėjo 25:14.

Po rungtynių teisėjas V. Kirkliauskas neturėdamas kortelių arsenale žaliosios kortelės, (už sąžiningą žaidimą) , kurią turėjo parodyti Nerijui Baltrukoniui, pavadino žaidėją tinklinio džentelmenu.