Rungtynės: Kauno „Marito“ vs Raseinių „Lūšis Volley“ (3:1)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Kauno „Marito“025251825

Raseinių „Lūšis Volley“018112521

Kauno „Marito“ neatidavė pergalės priešininkams

Lapkričio 28 d. J. ir P. Vileišių mokyklos ‒ daugiafunkcinio centro salėje susitiko „TOP Sport“ Lietuvos vyrų tinklinio I lygos komandos. Kauno "Marito" po keturių setų kovos šventė pergalę prieš  Raseinių „Lūšis Volley“ komandą. Rezultatas 3:1 (25-18; 25-11; 18-25; 25-21). Nors pirmieji pirmojo kėlinio taškai buvo sunkūs komandoms tačiau čia pergalę lėmė Kauno "Marito" geresnis susižaidimas. 1-0 Antrame varžybų sete "Marito" dominavo aikštelėje taškas po taško siekė pergalės ir gana dideliu rezultato skirtumu laimėjo kėlinį (25-11)  2:0  Trečiame kėlinyje Raseinių „Lūšis Volley“ atkakliai siekė pergalės ir nenorėjo taip lengvai pasiduoti kauniečiams. Užsivedimas ir susikaupimas jiems atnešė pergalę 2-1 Ketvirtas kėlinys buvo lemiamas. Abi komandos iš visų jėgų stengėsi dėl kiekvieno taško. Gynyba puolimas abiems komandoms sekėsi puikiai. Tačiau paskutinius taškus pavyko išplėšti kauniečiams. Rezultatu 3-1 laimi Kauno „Marito“. <...>