Rungtynės: Kauno kolegija vs Kauno TPMC (2:3)

„Kauno TPMC“ atsirevačuoja „Kauno kolegijai“

Paskutinę, kalendorinės žiemos dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko aukščiausios "A" lygos varžybos, kuriose jėgas išbandė "Kauno kolegija" ( toliau "KK") ir " Kauno TPMC. Po atkaklios kovos Kauno TPMC komanda laimi varžybas 2:3

Pirmasis varžybų setas buvo gana permainingas, tiek viena, tiek kita ekipos žaidė, tačiau darė ir daugybę klaidų. Tačiau „KK“ komanda susikauusi įstengė laimėti kėlinį (29:27)

Tęsiantis varžyboms, įsižaisti pavyko ir „Kauno TPMC“ komandai, nors mikro traumą patyręs G.Tuska atsisėdo ant atsarginio, suolelio, tačiau tai dar labiau paskatino svečius stengties, kurie ir laimi šį kėlinį (23:25)

Rezultatui tapus 1:1“KK“ trenerės J. Simanavičienės drąsinam auklėtiniai be didelių vargų palaužia savo varžovus seto pabaigoje, kas jiems atneša dar vieną laimėtą taška šiame mače (25:21) 2:1

Gana skaudus pralaimėjimas ketvirtame kėlinyje buvo netikėtas „KK“ komandai. Užtikrintai žaizdama „Kauno TPMC“ ekipa persveria rezultatą į savo pusę ir laimi setą (20:25), taip lygindama laimėtų setų santykį 2:2

Penkame kėlinyje abi komandos nors ir pavargusios, tačiau žaidžia iš paskutiniųjų. Šį kartą sėkmė lydėjo „Kauno TPMC“ komandą, kuri rezultatu (12:15) laimi kėlinį ir atsirevančuoja savo priešininkams 2:3