Rungtynės: ASU vs BOOOM! (3:0)

ASU76262525

BOOOM!4624814

,,ASU'' ekipa apgynė savo salės namų sienas prieš ,,BOOOM!'' ekipa

Vasario 18 dieną Aleksandro Stulginskio universiteto salėje susitiko ,,ASU‘‘ (šeimininkai) ir BOOOM! (svečiai) komandos. Rezultatu 3:0 laimėjo ,,ASU‘‘ ekipa. Pirmajame sete pirmus taškus pelne viena ir kita komanada. Netikėtai į priekį isiveržusi ,,BOOOM!‘‘ komanda (3:7) tokiu rezultatu džiaugėsi neilgai. ,,ASU‘‘ komandos kapitonas M.Vaivada atsistojo prie galinės linijos ir pelnė savo komandai keturis taškus iš kurių net trys buvo ace‘ai. (8:9) Toliau žaidimas tęsėsi lygiaverte kova (12:13) (17:17). Šeiminkų komanda tarsi atsipalaidavo o tuo naudodamasi ,,BOOOM!‘‘ ekipa veržėsi į priekį (18:22). ,,ASU‘‘ komandos kapitonas paėmė minutės pertraukėlę po kurios minimaliai sušvelnino atsilikimą. (20:24). Tokiam rezultatui esant švieslentėje ,,ASU‘‘ komanda paėmė antrąją minutinę pertraukėlę. Nors ,,BOOOM!‘‘ komandos žaidėjai savo varžovams sakė <...>