Rungtynės: Tinklo inžinerija vs LSU – 22 (3:0)

Tinklo inžinerija parklupdė LSU-22 studentus 3-0

Vasario 5d. įvyko B lygos rungtynės. Susitiko Tinklo inžinerija ir LSU-22. Tinklo inžinerija iškovojusi pergalę užsitikrino lyderių poziciją kovoje dėl "Didžiosios taurės".

Pimojo seto pradžioje kova vyko taškas į tašką. Pasiekus rezultatą 21:21 Tinklo inžinerija pasinaudojusi minutės pertraukėle, grįžę į aikštelę setą baigė 25:21.

Antrasis setas buvo tolygus. Kova buvo labai atkakli, tačiau LSU-22 komandai Tinklo inžinerija nenusileido ir setą laimėjo 25:22.

Trečiąjame sete palužę LSU-22 komanda po dviejų pralaimėtų setų, buvo triuškinami toliau. Tinklo inžinerija mėgavosi tokiu savo žaidimu ir setą laimėjo 25:18.

Po laimėtų rungtynių Tinklo inžinerija komandos įkūrėjas, vadovas Rokas Miklušis netverdamas savam kailyje ir netekęs amo iš džiaugsmo sugebėjo ištart du žodžius:pergale džiaugiamės.