Rungtynės: Vitameda vs NUTPA (3:0)

Vitameda75252525

NUTPA4316189

,,Vitamedos'' pergalė prieš ,,NUTPA''

Kovo 26 d. 18:30 val. RIO Arenos tinklinio aikštelėje įvyko atkrintamosios varžybos ketvirfinalis kuriuose rungtyniavo ,,Vitameda‘‘ ir ,,NUTPA‘‘ ekipos. Po trijų setų kovos pergalę pelnė ,,Vitameda‘‘ (3:0). Pirmame sete gan sparčiu tempu taškus rinkosi ,,Vitamedos‘‘ ekipa. Komanda nuo pat žaidimo pradžios rezultatyviai atakavo savo varžovus. Tuo tarpu ,,NUTPA‘‘ komanda darė daugiau klaidų tačiau stengėsi kiek įmanydami ‘traukti‘ mestus kamuolius. Tačiau žaidimui baigiantis ,,NUTPA‘‘ taip ir nesugebėjo pavyti ,,Vitamedos‘‘. Setas baigėsi rezultatu 25:16 (1:0). Antrąjį seto žaidimą pradėjo ,,NUTPA“ tačiau komandą rezultatai neilgai džiugino. Žaidėjams iki seto vidurio puikiai sekėsi rinkti taškus (rez.: 2:6; 7:13). Visgi ,,Vitamedos‘‘ ekipa rado varžovų gynyboje spragų ir taip vienas po kito pelnė taškus. ,,NUTPA‘‘ dar bandė pasiėmusi minutės pertraukėles susistatyti žaidimo taktiką <...>