viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Naktis97192525199

Korys1022519182515

Po įtemptos penkių setų kovos „Naktis“ turėjo pripažinti „Korys“ komandos pranašumą.

Gruodžio 16d. 19:30val. Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko vienų iš „Žalių“ D lygos lyderių dvikova. Pergalę po atkaklios ir permainingos kovos šventė „Korys“ tinklininkai. Rungtynėse geriau startavo svečių „Korys“ komanda (6:10). Tačiau „Naktis“ komanda netruko atstatyti pusiausvyros pirmoje mačo dalyje (13:13). Antroje seto pusėje pranašumą ir vėl susikrovė svečių komanda (16:21) ir pergalės pirmajame sete iš savo rankų nepaleido (19:25). Antrasis kėlinukas prasidėjo lygiai (10:10) bet tuomet spurtą 6:1 atlikę aikštelės šeimininkai „Naktis“ perėmė iniciatyvą (15:9) nors svečiai bandė gelbėti situacija ir buvo sumažinę atsilikimą iki (18:15) užtikrintai seto pabaigą sužaidę šeimininkai išlygino susitikimo rezultatą (25:19). Trečiojo seto pradžia buvo analogiška antrajai rungtynių daliai kėlinukas ir vėl prasidėjo nenuspėjama ir nuožmia kova (9:9) (14:14). Tačiau antroji seto pusė priklausė aikštelės šeimininkams „Naktis“ komandai jie atliko spurtą 11:3 ir saugiai laimėjo trečiąją susitikimo dalį (25:18). Ketvirtoji rungtynių dalis tradiciškai prasidėjo lygiai (9:9). Nors „Korys“ vienu metu buvo atitrūkęs (10:14) <...>