viso1 setas2 setas3 setas4 setas
NUTPA7921251518

Kur septintas9725222525

„Nutpa“ neįstengė pasipriešinti ,Kur septintas“ komandai

Lapkričio 18 dieną KTPMC sporto salėje vyko B lygos varžybos. Jėgas išmėgino ,,Nutpa‘‘ ir ,,Kur septintas‘‘ komandos. Po keturių setų svečiams ,,Kur septintas‘‘ pavyko pelnyti pergalę rezultatu 1:3. Pirmame sete nuo pat pradžių pranašumą rodžiusiai ,,Kur septintas‘‘ ekipai pavyko išlaikyti jį iki galo. Tuo tarpu ,,Nutpa‘‘ sunkiau sekėsi rinkti taškus tačiau setui įpusėjus komandai pavyko įsižaisti ir išlyginti rezultatus (rez.: 3:7; 15:15). Tuomet prasidėjo atkaklus abiejų ekipų žaidimas dėl taškų kamuolys aikštelėje laikėsi vis ilgiau. Visgi ,,Kur septintas‘‘ įsiveržė į priekį ir užbaigė setą rezultatu 21:25. Antrasis setas kur kas palankiau klostėsi salės šeimininkams - ,,Nutpa‘‘. Komandai dar žaidimo pradžioje ACE‘uojant N. Baltrukoniui pavyko pelnyti taškus taip išbalansuojant ,,Kur septintas‘‘ ekipą kuriai prireikė net minutinės pertraukos (rez.: 9:3). Po jos <...>