viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Korys9625252125

Kur septintas8722192521

„Korys“ šventė ketvirtąją pergalę „Žalių“ D lygoje.

Gruodžio 2d. 20:00val. Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko „Žalių“ D lygos rungtynės tarp šeimininkų „Korys“ ir svečių „Kur septintas“ komandų. Pergalę po keturių setų kovos šventė aikštelės šeimininkai „Korys“ tinklininkai. Pirmoji susitikimo dalis prasidėjo lygiai (9:9). Seto viduryje spurtą atliko svečiai „Kur septintas“ komanda (11:15) bet šeimininkai „Korys“ tuoj pat atsakė savo taškų serija ir išlygino rungtynių rezultatą (15:15). Seto pabaigoje atrodė jog aikštelės šeimininkai užtikrintai kontroliuoja situaciją (23:18) tačiau svečiams pavyko beveik visiškai likviduoti deficitą (23:22). Tačiau po paprašytos pertraukėlės 2 taškus iš eilės pelnę „Korys“ komanda laimėjo pirmąjį susitikimo setą (25:22). Antrajame kėlinuke nuo pat pradžių iniciatyvą perėmė aikštelės šeimininkai (11:6). Viso seto metu situaciją kontroliavę „Korys“ komanda neleido varžovams priartėti per mažiau <...>