Rungtynės: Kauno „Marito“ vs Kauno RIO-Startas 2 (3:2)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Kauno „Marito“1082025252315

Kauno RIO-Startas 286251811257

Kauno „Marito“ po penkių setų kovos šventė pergalę prieš Kauno RIO-Startas 2 komandą.

Lapkričio 18d. 19:00val. Lozoraičio pagrindinėje mokykloje įvyko „Top Sport“ Lietuvos vyrų tinklinio čempionato I lygos rungtynės tarp aikštės šeimininkų Kauno „Marito“ ir svečių Kauno „RIO– Startas 2“ komandos. Pergalę po penkių setų kovos šventė šeimininkai „Marito“ tinklininkai. Pirmąją susitikimo dalį geriau pradėjo Kauno „Marito“ komanda kuri įgijo nedidelį pranašumą (12:9). Tačiau po paprašytos Kauno „RIO–Starto 2 komandos pertraukėlės iniciatyvą antroje seto pusėje jau perėmė svečiai (17:21) „RIO– Starto 2“ tinklininkai kurie turėto pranašumo neiššvaistė taip laimėdami pirmą susitikimo dalį. (20:25). Antrajame sete nuo pat pradžių į priekį šovė aikštelės šeimininkai (11:4). Beveik be klaidų žaidę „Marito“ komandą seto eigoje įgijo dar didesnį pranašumą (20:10) kol galiausiai užtikrintai laimėjo antrąjį susitikimo kėlinuką <...>