Rungtynės: Kazlų Rūdos ,,Jotvingis“ vs Nemunas (2:3)

Netikėtas ,,Nemuno'' proveržis prieš Kazlų Rūdos ,,Jotvingį''

Kovo 13 dieną, vykusios C lygos varžybos buvo kupinos įtampos su netikėta ,,Nemuno'' ekipos pergale po pirmųjų pralaimėtų dviejų setų.

Pirmame ir antrame setuose Kazlų Rūdos ',,Jotvingis'' gerokai lenkė priešininkų komandą demonstruodama puikų komandinį žaidimą. ,,Nemunui'' niekaip nepavyko susidoroti su varžovų atakomis bei patys darė nemažai klaidų. Tiesa, pastarąjai komandai antrame žaidimo etape, pavyko sumažinti klaidų skaičių, tačiau vienareikšmiškai abu setai priklausė ,,Jotvingiui'' (Pirmasis setas baigėsi rez.: 25:15, o antrasis - 25:17).

Trečiame sete, varžybos klostėsi dar sudėtingiau. Tiek viena, tiek kita komanda žaidė taškas į tašką. Įsižaidusi ,,Nemuno'' ekipa neleido nei kiek atsipalaiduoti ,,Jotvingiui'' (rez.: 8:8; 20:22; 22:23). Po intriguojančio kėlinio, ,,Nemunui'' pavyko atsirevanšuoti varžovams, ir pelnyti taip svarbius lemiamus taškus - 23:25.

Komanda supratusi, kad dar ne viskas prarasta, visas pastangas sutelkė ketvirtąjame sete, kurį pavyko taip pat laimėti panašiu rezultatu - 22:25.

Sudėtinga linkme pakreipusi žaidimo situaciją ,,Jotvingis'' iš visų jėgų stengėsi susigražinti prarastą pergalę po trečiojo kėlinio. Visgi, po atkaklios taškų kovos (rez.: 9:9; 12:12) ,,Nemunui'' pavyko atsiplėšti keturių taškų skirtumu ir pergalingai užbaigti vakaro rungtynes rezultatu - 12:15.