Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Pervesk.lt vs Nemunas ‒ 2 (3:0)

,,Pervesk.lt“ nugalėjo ,,Nemunas ‒ 2“ (video)

,,Pervesk.lt“ nugalėjo ,,Nemunas ‒ 2“ (video)

Vasario 24 d. 16:30 val. "Žalių" D lygoje susitiko šeimininkai "Pervesk.lt" ir svečiai "Nemunas - 2". Šių varžybų favoritai "Perversk.lt" įrodė, kad yra favoritai neveltui ir nesunkiai varžybas užbaigė trimis setais.

Pirmajame sete "Nemunas - 2" komanda save susinaikino milžinišku klaidų skaičiumi, net 16 lengvai padovanotų taškų priešininkams, leido "Pervesk.lt" komandai nesunkiai laimėti šį setą rezultatu - 25:17 (1:0).

Antrajame sete "Pervesk.lt" buvo nesustabdomi puolime, jie stipriais smūgiais griovė visus "Nemunas - 2" gynybos planus ir siuntė jų žaidėjus į neviltį. "Nemunas - 2" savo jėgomis sunkiai rengė rezultatyvias atakas ir buvo seto viduryje visiškai sulužę psichologiškai, kai pralaimėjo keturiolika taškų iš eilės. Šeimininkai laimi šį setą rezultatu - 25:14 (2:0).

Trečiajame sete "Pervesk.lt" lyderis V.Drejeris ir toliau lengvai rinko taškus, nepalikdamas priešininkams jokių vilčių. "Nemunas - 2" ir toliau dažnai klydo, nors puolimą stipriai pagerino ir pradėjo dažniau rinkti taškus, tačiau šiandien jie buvo silpnesni ir turėjo pripažinti "Pervesk.lt" pergalę rezultatu - 25:20 (3:0).

Rungtynių VIDEO EPIZODAI

Puslapis peržiūrėtas: 7575

Komentarai