Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Vitameda vs Sporto fėja (2:3)

„Sporto fėja“ ekipa po dramatiškos kovos tapo Pavasario „Sportturas“ vyrų 6x6 taurės nugalėtoja! (Video)

„Sporto fėja“ ekipa po dramatiškos kovos tapo Pavasario „Sportturas“ vyrų 6x6 taurės nugalėtoja! (Video)

Finalo rungtynėse Rio Arenoje susitiko dvi labai vienodo pajėgumo komandos. Tai "Vitameda" ir "Sporto fėja" komandos, kurios užtikrintai peržengė pusfinalio barjerą. "Vitameda" komandos žaidėjai pirmojo seto metu atrodė ramesni ir labiau pasitikintys savimi. Jie pirmavo praktiškai viso seto metu,mažiau darė klaidų ir mėgavosi žaidimu. Visa tai leido laimėti setą rezultatu 25:19.

Antrojo seto pirmąją dalį vyko pirmojo seto tęsinys, kurio metu "Vitameda" kontroliavo situaciją 17:11. Tačiau kažkas pasikeitė ir ekipa užstrigo. "Sporto fėja" pradėjo vytis 17:19, lyginti 19:19 ir persverti rezultatą savo naudai bei laimėti setą 25:20.

Trečiąjį setą "Sporto fėja" pajautusi žaidimą ir pristabdžiusi "Vitamedos" puolėjus toliau nemažino apsukų ir primavo nuo pat pradžių rezultatu 9:6, 12:7, 17:9 bei laimėjo setą rezultatu 25:20. 

"Vitamedos" žaidėjai turėdami didelį kraitį patirties net neketino nuleisti rankų ir tai įrodė kovodami už kiekvieną kamuolį ketvirtojo seto metu. Jie pirmavo 13:4, 18:7 ir 19:15. "Sporto fėja" ekipa puolime vedama Luko Kirchovo sugebėjo prisivyti nutolusius varžovus 20:22 ir taip padidinti spaudimą. Tačiau trys iš eilės pelnyti "Vitamedos" taškai leido laimėti setą 25:20 ir išlyginti rezultatą rungtynėse 2:2.

Penktasis setas buvo vertas Didžiojo finalo, kuriame įtampos ir gražaus žaidimo buvo į valias. "Vitameda" žaidė užtikrintai ir pirmavo rezultatu 6:2, 11:4 ir 12:8. "Sporto fėja" įrodė, kad visuomet reikia kovoti iki pabaigos ir didžiulėmis pastangomis išlygino rezultatą 13:13. Toliau komandos žaidė taškas į tašką (16:16, 18:18, 20:20), pirmavo ir galėjo laimėti tai viena tai kita ekipa ir įtampa pasiekė savo epogėjų. Lukas Kirchovas pasinaudojo savo ūgio persvara ir pelnė lemiamus taškus, kurie padėjo "Sporto fėja" komandai triumfuoti sete rezultatu 23:21, laimėti rungtynes 3:2 bei kelti nugalėtojų taurę.

"Vitamedos" komandoje puolime nesustabdomai žaidė Darius Baltrušaitis, kuris rungtynėse pelnė 20 taškų, iš kurių net 8 vien tik per penktąjį setą. Pastarajam puikiai talkino Nerijus Glodenis pelnęs 19 taškų. 

Naudingiausiu finalo žaidėju tapo puolime monstriškai vinis smeigęs, 19 taškų pelnęs ir 4 kamuolius blokavęs Lukas Kirchovas.

Puslapis peržiūrėtas: 11048

Komentarai