Rungtynės: Vitameda vs Kauno technikos kolegija (3:0)

Vitameda75252525

Kauno technikos kolegija2951113

,,Vitamedos'' ekipa užtikrintai pelnė pergalę prieš ,,Kauno technikos kolegiją''

Kovo 7 d. 18:30 val. RIO Arenoje įvyko B lygos varžybos. Salėje susitiko „Vitameda“ (šeimininkai) ir „Kauno technikos kolegija“ (svečiai) komandos . Po trijų setų nesunkiai ir užtikrintai laimėjo ,,Vitamedos‘‘ ekipa rezultatu 3:0. Pirmasis setas prasidėjo ir pasibaigė ,,Vitamedos" pranašumu. Pirmosiomis žaidimo minutėmis komandos dar apsimainė keletą taškų tačiau neilgai trukus ,,Vitamedos‘‘ komanda susižėrė kone visus taškus (rez.: 6:3; 21:3). ,,Kauno technikos kolegijai‘‘ nepaliko nei menkiausios galimybės laimėti kėlinio. Šeimininkai buvo kur kas labiau susitelkę į žaidimą nei jų kolegos. Stipria gynyba bei gerai atliktomis atakomis ,,Vitameda‘‘ nesunkiai laimėjo pirmąjį setą rezultatu 25:5 (1:0). Antrasis setas buvo panašus į pirmąjį - ,,Vitameda‘‘ ir toliau užtikrintai ėjo pergalės link. Luko Dimavičiaus rengtoms atakoms ,,Kauno technikos kolegijos‘‘ komandai nepavyko pasipriešinti. Pastarajai komandai sekėsi kiek geriau nei pirmame raunde <...>