Rungtynės: Nemunas ‒ 2 vs Dainava (0:3)

Nemunas ‒ 271202427

Dainava80252629

,,Nemunas ‒ 2'' nepasipriešino ,,Dainavai''

Lapkričio 18 dieną ,,Žalių'' D lygos varžybose vykusiose KTPMC sporto salėje rungtynes pavyko laimėti ,,Dainavos'' ekipai prieš ,,Nemuną - 2'' rezultatu 0:3. Pirmame sete ,,Dainavos‘‘ ekipa darė daugiau klaidų nei varžovai tačiau tai nesutrukdė išlošti seto pergalės. Komanda rengė rezultatyvias atakas kurių neįstengė atremti ,,Nemuno – 2‘‘ žaidėjai. Setas baigėsi svečių pergale – 20:25. Antrame sete iš lyderio pozicijų ir toliau nesitraukė ,,Dainava‘‘. Šioji rodė komandinį susižaidimą savo jėgomis pelnė nemažai taškų. Tuo tarpu ,,Nemunui – 2‘‘ labiau sekėsi žaisti iš varžovų daromų klaidų. Kėlinys baigėsi ,,Dainavos‘‘ naudai - 24:26. Trečiasis setas truko ilgiau nei įprastai. Komanda ,,Nemunas – 2‘‘ atkakliai bandė viso žaidimo metu susigražinti pergalę po dviejų pralaimėtų kėlinių ir stengėsi neatsilikti nuo varžovų. ,,Dainava‘‘ irgi nenusileido. V. Spitrienė patogiai skirstė kamuolius kitiems komandos žaidėjams <...>