Rungtynės: KSM Startas ‒ RIO Arena vs Marito (3:2)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
KSM Startas ‒ RIO Arena1092325252115

Marito1022520222510

Antrosiose pusfinalio rungtynėse „KSM Startas ‒ RIO Arena“ namuose palaužė „Marito“ ekipą

Balandžio 19 dieną Kauno centro mokyklos sporto salėje antrosiose pusfinalio rungtynėse susitiko ,,KSM Startas - Tinklo draugai‘‘ (šeimininkai) ir ,,Marito‘‘ (svečiai) ekipos. Po aršios penkių setų kovos pergalę iškovojo ,,KSM Startas - Tinklo draugai‘‘ ekipos vaikinai rezultatu 3:2 (23:25; 25:20; 25:22; 21:25; 15:10) ir išlygino pusfinalio seriją 1:1. Kaip ir pirmosiose pusfinalio rungtynėse įtampos jau buvo nuo pat pirmojo seto taškų. Abi ekipos vis mainėsi pirmaujančios komandos padėtimi rodė didžiulį norą bei pastangas jog pasiektų pergalę. Setui įpusėjus didesnės persvaros nesugebėjo įgyti nei viena ekipa (15:15; 18:18; 20:20). Esant rezultatui 20:20 "KSM Startas - RIO Arenos" ekipos treneris paimė minutinę pertraukėlę norėdamas sustabdyti "Marito" ekipos lyderio Lino Petravičiaus padavimus tačiau ji nepadėjo svečiai pelnė keturis taškus iš eilės ir jiems trūko tik vieno žingsnelio iki pirmojo seto pergalės. Šeimininkai taip lengvai seto padovanoti tikrai nežadėjo <...>