Rungtynės: Vitameda ‒ RIO vs Alytaus „OCTA“ (1:3)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Vitameda ‒ RIO023252522

Alytaus „OCTA“025272025

„Vitameda – RIO“ po atkaklios kovos nusileido Alytaus „OCTA“ komandai.

Lapkričio 18d. 20:30val. RIO arenoje įvyko „Dailiosios“ lygos rungtynės tarp šeimininkių „Vitameda – RIO“ ir svečių Alytaus „OCTA“ komandų. Pergalę po keturių setų kovos šventė ir antrąją pergalę iš tiek pat galimų į savo sąskaitą įsirašė svečių Alytaus „OCTA“ ekipa.Pirmoji susitikimo dalis prasidėjo lygia ir atkaklia kova ką iliustravo ir seto pradžios rezultatai (7:7); (11:11). Kėlinuko eigoje sėkmingesnę atkarpą sužaidė svečių Alytaus „OCTA“ tinklininkės bei taip įgijo 5 taškų pranašumą (12:17). Tiesa seto pabaigoje aikštelės šeimininkėms „Vitameda – RIO“ pavyko sušvelninti atsilikimą iki minimumo (20:21) bet Alytaus „OCTA“ išsaugojo trapų pranašumą  lemiamomis seto akimirkomis taip laimėdamos pirmąją mačo dalį rezultatu (23:25).Antrąją rungtynių dalį sėkmingiau pradėjo Alytaus komanda kuri seto pradžioje įgijo 4 taškų pranašumą (5:9) bei kėlinuko eigoje dar labiau padidino turėtą persvarą (10:16). Tačiau aikštelės šeimininkės „Vitameda – RIO“ nuo šio rezultato pradėjo artėti prie Alytaus komandos <...>