Rungtynės: Vytauto Didžiojo universitetas vs NUTPA (0:3)

viso1 setas2 setas3 setas
Vytauto Didžiojo universitetas0121721

NUTPA0252525

''VDU'' nusileido pranašumą įrodžiusiems ''NUTPA'' komandai

Gruodžio 19 dienos vakaro rungtynėse svečių komanda ''NUTPA'' mėgavosi saldžiu rezultatu 0:3 prieš ''VDU'' salės šeimininkų komandą.Jau nuo pat rungtynių pradžios ''NUTPA'' žaidėjai ėmė rodyti puikų komandinį žaidimą (7:14; 10:21). Tuo tarpu ''VDU'' kiek sunkiau sekėsi įsivažiuoti į žaidimą daryta nemažai komandinių klaidų ko pasekoje tai leido dar labiau didinti taškų skirtumą tarp priešininkų. ''NUTPA'' setą užbaigė svariu rezultatu - 12:25.Antrojo seto pradžioje komandos startavo gerai - taškų skirtumas tarp komandų buvo labai mažas o žaidimas itin intensyvus (2:3; 6:5; 9:11). Kamuolys aikštelėje laikėsi ilgai. Po dešimtojo pelnyto taško ''VDU'' komandos žaidėjų energija ėmė blėsti tad prireikė minutinės pertraukėlės (10:15). Kiek atsikvėpę šeimininkai bandė atsitiesti rengdami blokuotus mušimus bei rezultatyvius padavimus ''NUTPA'' žaidėjam tačiau tai daryti sekėsi vis sunkiau ėmė daugėti komandinių klaidų. ''NUTPA'' žaidėjai susirinkę taškus ir šeimininkų <...>