Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Marito vs Kauno kolegija (3:0)

,,Marito“ pergalė prieš ,,Kauno kolegiją“

,,Marito“ pergalė prieš ,,Kauno kolegiją“

"A" lygos varžybose susitiko favoritai šeimininkų komanda "Marito" ir svečiai "Kauno kolegija". "Marito" daug netruko patvirtinti savo favoritų statusą ir nesunkiai laimėjo varžybas per greitus tris setus.

Pirmajame sete "Marito" spaudė savo priešininkus gerai padavimais ir vertė "Kauno kolegijos" kelėją palakstyti po visą aikštę bandant gelbėti prastai komandos priimtus kamuolius. Tačiau "Kauno kolegija" šiame sete daug klydo ir leido priešininkams žaisti nejaučiant didelio spaudimo. "Marito" naudojosi priešininkų klaidomis ir visus lengvesnius kamuolius grąžindavo su kaupu. "Marito" laimi šį setą rezultatu - 25:16 (1:0).

Antrajame sete daug žaidimas nepasikeitė, "Kauno kolegija" stengėsi ir gerai dirbo blokuodami kamuolius, tačiau į savo geras atkarpas atsakydavo klaidomis ir žudė savo komandos šansus laimėti. Per šį setą svečių komanda suklydo netgi dešimt kartų, kas leido "Marito" nesunkiai laimėti šį setą rezultatu - 25:17 (2:0).

Trečiajame sete "Kauno kolegija" nusprendė parodyti kovą ir pabandyti įveikti priešininkus, jie stipriai sumažino savo klaidų skaičių, tačiau to nepakako. "Marito" demonstravo aukštesni meistriškumą ir nors atliko daug keitimų, tai jų žaidimui nekliudė ir jie puolime puikiai sužaidę susirinko visus reikiamus taškus laimėti šį setą ir dar kartą patvirtino, kad šiai dienai jie yra stipresni nei "Kauno kolegija". "Marito" laimi šį setą ir varžybas rezultatu - 25:20 (3:0).

Puslapis peržiūrėtas: 2735

Komentarai