Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: LSMU vs Vitameda (3:2)

 viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
LSMU981617252515
 
Vitameda95252519224


LSMU

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Augustas Želvys9004004009
Dominykas Kaupas7002004005
Gytis Antanavičius8008008008
Igor Tslaf000000100-1
Lukas Strazdauskas10412007009
Marius Brazauskas32222001200-5
Martynas Krukis100150020013
Tadas Juodgudis0002001001
 986242500390039

Vitameda

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Artūras Mickevičius003000100-1
Darius Baltrušaitis501100700-1
Kęstutis Bradauskas2000001001
Kęstutis Jocius51230003003
Lukas Dimavičius0000000000
Nerijus Glodenis6111005003
Raimundas Pocius132540017002
Stanislovas Janušauskas112230020014
Vidmantas Deltuva8000005003
 95635900410024
PTS – pelnyti taškai
ACE – eisai
AS – rezultatyvūs perdavimai
BL – blokai
SV – sėkmingi padavimai
SF – klaidingi padavimai
TO – klaidos
CY – geltonos kortelės
CR – raudonos kortelės
EFF – naudingumo koeficientas
Puslapis peržiūrėtas: 2647

Komentarai