Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: LSMU vs Vitameda (3:2)

 viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
LSMU981617252515
 
Vitameda95252519224


LSMU

žaidėjasPTSACEASBLTOCYCREFF
Andrius Strazdas
Augustas Želvys90044009
Dominykas Kaupas70024005
Emilis Trumpaitis
Gytis Antanavičius80088008
Igor Tslaf0000100-1
Lukas Strazdauskas104127009
Mantas Jankaitis
Marius Brazauskas322221200-5
Martynas Burokas
Martynas Krukis1001520013
Mindaugas Stonis
Saulius Knystautas
Tadas Juodgudis00021001
 9862425390039

Vitameda

žaidėjasPTSACEASBLTOCYCREFF
Aidas Tarabilda
Albertas Antonas
Artūras Mickevičius0030100-1
Darius Baltrušaitis5011700-1
Kęstutis Bradauskas20001001
Kęstutis Jocius512303003
Lukas Dimavičius00000000
Nerijus Glodenis61115003
Raimundas Bendžiūnas
Raimundas Pocius1325417002
Remigijus Vilkas
Saulius Uleckas
Stanislovas Janušauskas1122320014
Vidmantas Deltuva80005003
 956359410024
Puslapis peržiūrėtas: 1624

Komentarai