Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Vitameda vs LSMU (3:0)

 viso1 setas2 setas3 setas
Vitameda75252525
 
LSMU50221117


Vitameda

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Albertas Antonas21242001004
Artūras Mickevičius0000000000
Darius Baltrušaitis80030010010
Nerijus Glodenis251280030031
Raimundas Pocius1321250080012
Stanislovas Janušauskas122200040010
 756401800170067

LSMU

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Igor Tslaf601100800-1
Lukas Strazdauskas170230021017
Marius Brazauskas41202003004
Tadas Juodgudis7000007000
 50123600201020
PTS – pelnyti taškai
ACE – eisai
AS – rezultatyvūs perdavimai
BL – blokai
SV – sėkmingi padavimai
SF – klaidingi padavimai
TO – klaidos
CY – geltonos kortelės
CR – raudonos kortelės
EFF – naudingumo koeficientas
Puslapis peržiūrėtas: 2539

Komentarai