Rungtynės: Fortūna vs VDU ŽŪA (3:0)

„Fortūnos“ ekipa laimi prieš VDU ŽŪA ekipą

Vasario 10 dieną, VDU ŽŪA sporto salėje įvyko Moterų dailiosios "B" lygos varžybos. Čia jėgas išbandė VDU ŽŪA ekipa ir "Fortūnos" komanda. Po trijų setų svečiai šventė pergalę 0:3

Rungtynių pradžia daug žadėjo VDU ŽŪA komandai, nes abiejų komandų žaidimas buvo tikrai puikus. Tačiau kėliniui įpusėjus, "Fortūnos" ekipa pradėjo veržtis į priekį (14:8; 22:16). Toks žaidimas tęsėsi iki kėlinio pabaigos, nors šeimininkių komanda ir buvo atsipalaidavusi, tačiau pergalės troško labiau (25:20)

Antrame kėlinyje, "Fortūnos" komanda vėl demonstravo susikaupimą ir kovą dėl kiekvieno kamuolio. Užsivedusios šeimininkių žaidėjos, net neplanavo pasiduoti, o tuo labiau suteikti šansą savo varžovėms. Kėlinio baigtis, salės šeimininkių naudai (25:19)

Paskutiniame kėlinyje, VDU ŽŪA ekipa tiesiog pasidavė, nuleido rankas. Nors Komandos kapitonė ir skatino nepasiduoti ir žaisti, tačiau merginų veiduose buvo liūdnos nuotaikos. "Fortūnietės" neatsipalaidavo ir savo varžovėms teleido surinkti tik 14 taškų (25:14)