viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Blokada7825181421

Kauno TPMC9823252525

„Blokados“ vyrai neapgynė savo „tvirtovės“ sienų nuo „Kauno TPMC“ šturmo

Sausio 31d. Kauno technikos profesinio mokymo centre 18:30 val. Įvyko B lygos varžybos. Namų sienas gynė „Blokados“ komanda o jų priešininkais buvo „Kauno TPMC“ ekipa. Po keturių setų kovos svečių komanda nurungė savo varžovus 1:3. Pirmasis setas buvo gana banguotas. Tai viena tai kita komanda pirmaudavo. Žaidimo „taisykles“ nuo pirmojo kėlinio taškų diktavo „Kauno TPMC“ komanda (3:5). Tačiau šeimininkai neleido svečiams per daug įsijausti ir atitrūkti. (10:12). Prie padavimo linijos atsistojusiam  A.Stelmokas „Kauno TPMC“ tarsi „įkrito“ į duobę nepavykdavo net priimti kamuolio o priimtus paversti rezultatyvia ataka. (16:14). Nors „Blokados“ komanda išsiveržė į priekį bet pirmavimas truko neilgai. Po minutės pertraukėlės „Kauno TPMC“ susikaupė ir net nesiruošė atiduoti pergalės taip lengvai išlygindami rezultatą (22:22). Kėlinio pabaiga buvo inirtinga <...>