Rungtynės: Jonavos JTK – „Dobilas“ vs Raudondvaris (3:2)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Jonavos JTK – „Dobilas“1052020252515

Raudondvaris1002525152312

Jonavos JTK„Dobilas”— Raudondvaris

Vasario 21d. 18:00 val. B lygos rungtynėse Jonavos KKSC salėje žaide Jonavos JTK„Dobilas” (šeimininkai) priš Raudondvario komanda (svečiai). Po inirtingos kovos Raudondvaris nusileido Jonavos „Dobiliui” rezultatu — 3:2.  Pirmas setas prasidejo taškas į taška (4:2; 5:5; 11:12). Bet įpusėjus setui sevčiai pradejo atitrukineti nuo šeimininkų (11:16; 14:20). Po vienos pertraukėles Dobilas pradejo vytis Raudondvari (19:22) tačiau to neužteko ir pirmaji seta laimejo svečiai rezultatų 20:25 (0:1). Atrojo seto pradžia buvo panaši kaip ir pirmojo(4:5; 8:8;14:14) bet dobilas pasinaudojo turimom pertraukėlem bande nepasiduoti svečiam ir atitrukti bet nesėkmingai tai darė(16:17;17:20). Ir vėl laime nenusišypsojo Raudondvario žaidėjams 20:25(0:2). Truputi atsipute ir padaugejus nežymiai žiūrovų skaičiui Dobilo komandos vyrai su trenksmu pradejo trečiajį seta(4:1;8:2;11:3) įsibėgėja ir su didele taškų persvarą šeimininkai tikejosi <...>