viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Kauno TPMC1022617251915

Marito1072425212512

Kauno TPMC nugali MARITO

Lapkričio 20 dieną 19:45val. S. Lozoraičio pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko aukščiausios A lygos varžybos. Salėja susitiko ,,Kauno TPMC‘‘ ir ,,Marito‘‘. Po įtemptos kovos laimėjo ,,Kauno TPMC‘‘ rezultatu – 3:2 Pirmajame sete išsiveržia ,,Kauno TPMC‘‘ (7:2) o tuo tarpu pasimetę ,,Marito‘‘ pasiima minutinę pertraukėlę. Šis šeimininkų pirmavimas truko beveik visą kėlinį (13:10; 16:13; 18:16). “Marito“ komanda sunkiai tačiau įtikinamai pasivijusi savo varžovus mėgina persverti rezultatą savo naudai (20:20; 23:23). Sunkūs paskutiniai taškai kėlinyje atitenka „Kauno TPMC“ ekipai kuri tik kelių taškų persvara laimi setą (26:24) 1-0 Antrame kėlinyje susikaupusi „Marito“ komanda suima vadžias į savo rankas ir pradeda žaisti kur kas agresyviau (4:7; 8:11; 11:18). Net septynių taškų skirtumas leidžia minimaliai atsipalaiduoti šeimininkams <...>