Rungtynės: KSM Startas ‒ „Tinklo draugai“ vs Aušrinė ‒ Titmaras (1:3)

Aušrinė ‒ Titmaras laimi prieš KSM Startas „Tinklo draugai“ komandą

KSM Startas sporto salėje įvyko „dailiosios“ A lygos varžybos, kuriose jėgas išbandė KSM Startas „Tinklo draugai“ (toliau KSM Startas) ir Jonavos Aušrinė – Titmaras komandos. Po keturių setų kovos, svečių komanda šventė pergalę 1:3

Pirmame sete gana netikėtai pergalė atiteko KSM Startas komandai. Visą kėlinį pirmavusios jaunosios tinklininkės seto pabaigoje suklumpa nepriimdamos kamuolių, tačiau tuoj pat susima ir puikiais padavimais bei gynyba sugeba pelnyti net 6 taškus ir laimėti setą (26:24)

Toiau tęsiantis varžyboms sporto mokyklos auklėtinės puikiai demonstruoja savo pasiruošimą ir atkaklumą varžybose, tad „Aušrinės – Titmaras“ komandai belieka tik gintis, o puolime puikiai paplušeti, kad laimėtų tašką. Nors ir kaip stengėsi jaunosios sportininkės, tačiau patirtis duoda savo – 27:29.

Trečiame sete pasirodo pirmieji nuovargio požymiai šeimininkių komandoje, nes tąsus ir lėtas žaidimas, kurį taip mėgsta svečių ekipa tiesiog pradeda migdyti jaunąsias žaidėjas. To siekdamos, jonavietės pelni kelis taškus, kurie lemia seto baigtį jų naudai 21:25

Paskutiniame kėlinyje, puikų startą duoda Kauno sporto mokyklos komanda, kurios puikiais padavimais, veržiasi pirmyn. Toks atotrūkis trunka neilgai ir nepriėmusios pora kamuolių, pasimeta jaunosios tinklininkės, kuo pasinaudodama svečių komanda taškas po taško skinasi link pergalės. Seto baigtis 14:25.