Rungtynės: Kauno kolegija vs JTK „Dobilas“ (3:2)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Kauno kolegija02519252315

JTK „Dobilas“02225192512

Kauno kolegijos ekipa po dramatiškos kovos išsiveržė į priekį ketvirtfinalio serijoje prieš JTK „Dobilas“ komandą.

Rugsėjo 24 d. 18:30val. Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko B lygos pirmosios ketvirtfinalio rungtynės tarp aikštelės šeimininkų Kauno kolegijos ir svečių JTK „Dobilas“ tinklininkų. Dramatišką pergalę po penkių setų kovos šventė ir pirmąjį laimėjimą šioje serijoje į savo sąskaitą įsirašė šeimininkų Kauno kolegijos komanda.Susitikimas prasidėjo lygia kova (10:10) nors šeimininkai sėkmingo spurto dėka buvo šiek tiek atitolę (15:11) svečių JTK „Dobilas“ sugebėjo atsitiesti ir išlyginti rezultatą (18:18) seto pabaigą geriau sužaidę Kauno kolegijos tinklininkai laimėjo pirmąją rungtynių dalį (25:22).Antroji  seto pradžia buvo analogiška pirmajai susitikimo daliai (9:9) lygus rezultatas išliko ir setui persiritus į antrąją dalį (17:17) šį sykį kėlinuko pabaigą geriau sužaidė jau svečiai „Dobilas“ jie laimėjo atkarpą 2:8 taip atstatydami pusiausvyrą rungtynėse (19:25).Trečiajame kėlinuke iniciatyvą nuo pat pradžios perėmė Kauno kolegijos tinklininkai (9:3) <...>