Rungtynės: Kauno „Marito“ vs Kelmės „Kelmė“ (3:0)

Kauno „Marito“80302525

Kelmės „Kelmė“62281915

Kauno ,,Marito'' saldus revanšas prieš Kelmės ,,Kelmę''

Sausio 18 dieną Kauno ,,Marito'' komandai žaidimas namų salėje buvo sėkmingas. Šį kart komandos įnešė intrigos ir didžiulės įtampos sirgaliams dar pirmojo seto pradžioje. ,,Marito'' ir ,,Kelmė'' žaidėjai atkakliai kovojo ir vieni kitiems nepasidavė. Pirmasis kėlinys gerokai nusitęsė o ,,Marito'' žaidėjams laimėti setą prireikė 30 taškų.  Po itin įtempto pirmojo seto žaidimo iškovojusi kėlinio pergalę ,,Marito''  pavyko išlaikyti įgytą pranašumą iki rungtynių pabaigos ir įsirašyti turnyrinėje lentelėje dar vieną pergalę - 3:0. I setas - 30:28 II setas - 25:19 III setas - 25:15 Efektyviausi Kelmės ,,Kelmė'' žaidėjai: Emilis Bartkus patenkantis į ,,TOP Sport‘‘ Lietuvos vyrų tinklinio I lygos top naudingiausių žaidėjų 10-tuką o štai Donatas Andriulis gynybos (blokų) top 5-tuke. Pagrindinis komandos kėlėjas - Benas Musneckas rezultatyvių perdavimų 10-tuke. Tarp 10-ties efektyviausių žaidėjų patenka ir ,,Marito'' žaidėjas Darius Tamošaitis. Gytis Tuska pripažintas vienas daugiausiai pelnomų taškų žaidėjas lygoje. Pagrindiniai rungtynių kėlėjai - Aivaras Zubavičius ir Lukas Oleškevičius. Lukas – vienas geriausių kėlėjų lygoje top 3-tuke. Komandos nugalėtojas treneris Voldemaras Lauraitis pakomentavo rungtynes bei atsakė į keletą klausimų: Praėjusį kartą pralaimėjome 3:0 <...>