Rungtynės: KSM ‒ Startas vs Kauno kolegija (1:3)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas
KSM ‒ Startas9727252520

Kauno kolegija9429132725

KSM Starto vaikinai po labai įtemtos kovos, nusileido Kauno Kolegijos komandai 1-3

Š.m. sausio 21d. KTML B lygos rungtynėse KSM sporto salėje susitiko dvi grupės lyderės KSM Starto bei Kauno kolegijos komandos Po labai permainingos bei įtemtos kovos rezultatu 1-3 Kauno kolegijos vyrai nugalėjo sporto mokyklos auklėtinius. Pirmasis setas prasidėjo puikiu KSM Starto komandos žaidimu jie jau pačioje rungtyniu pradžioje įsiveržė į priekį 9-2 tačiau tai ilgai netruko jau seto viduryje Kauno kolegijos komanda prisivijo savo varžovus išlygine rezultatą 10-10 ir nuo tada virė inirtinga kova rezultatą persverdavo tai viena tai kita komanda bet po ilgos kovos pratęsime pirmąjį setą laimėjo svečiai Kauno kolegijos komanda rezultatu 27-29 Antrąjį setą sporto mokyklos auklėtiniai įžengė labai užsivedę jie puikiai dirbo tiek gynyboje tiek puolime darė ženkliai mažiau klaidų ir taip triuškinamu rezultatu laimėjo antrąjį setą 25-13 Trečiasis setas vėl buvo labai permainingas ir panašus į pirmąjį kur po pratęsimo pergalę šventė vėl Kauno kolegijos vyrai rezultatu 25-27 Ketvirtąjame sete kova vyko iki seto pabaigos <...>